Na silniejsze orgazmy

Redakcja Bez kategorii 0 komentarze/y

Większości osób zależy na emocjonujących stosunkach, pełnych czułości i namiętności. Intensywne orgazmy wzmagają bliskość między małżonkami i sprawiają, że ich życie jest bardziej szczęśliwe. Ciekawym odkryciem jest fakt, że sól, zwykła kuchenna przyprawa jest doskonałym afrodyzjakiem, który w rewelacyjny sposób wspiera męską potencję.

Dlaczego sól?

Choć o soli krąży wiele niepochlebnych opinii, to naukowcy odkryli, że ma ona również pozytywne właściwości. Jest ona potrzebna do właściwej pracy naszego organizmu. Odpowiada między innym za kurczliwość mięśni (w tym serca). Brak dostarczania właściwej ilości soli do organizmu jest opłakany w skutkach. Dodatkowym, bardzo miłym efektem dla panów jest fakt, że ta przyprawa zwiększa ilość oksytocyny w organizmie, dzięki czemu orgazmy stają się intensywniejsze.

Obalamy mity

Przez wiele lat lekarze zachęcali do ograniczeń spożywania soli. Naukowcy z Uniwersytetu Iowa wychodzą temu twierdzeniu naprzeciw, obalając go. Badania wykazują, że dostarczanie coraz mniejszej ilości chlorku sodu działa tragicznie na funkcjonowanie całego organizmu. Zwiększa tętno oraz zmniejsza wrażliwość na insulinę, co jest pierwszym krokiem do powstawania cukrzycy. Ponadto niewystarczająca ilość soli w organizmie zmniejsza libido.

Sól a potencja

Naukowcy udowadniają, że spożywanie odpowiedniej ilości soli dziennie zwiększa męskie libido oraz stężenie oksytocyny w organizmie. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy uwielbiają mocno doprawione potrawy i słone przekąski. Prawdopodobnie są to doskonali kochankowie, pewni swoich możliwości i umiejętności.

Dodatkowa pomoc

Niejeden mężczyzna boryka się z problemami z potencją. Jest to naturalna kolej rzeczy, która dotyka każdego z nas. Za orgazm odpowiada pobudzenie seksualne, niezbędne do osiągnięcia przyjemności. Jednak uzyskanie wzwodu nie jest już tak prostym zadaniem. Dlatego też warto pomyśleć o zmianie diety oraz suplementacji, która dodatkowo wspomoże panów. Lekarze sugerują zażywanie lekarstw zawierających w swoim składzie sildenafil. Jednym z najlepszych jest Kamagra, która odpowiada za rozszerzanie się naczyń krwionośnych w prąciu.

Suplementacja

Jeżeli nie jesteś pewien, w jaki sposób powinieneś dawkować suplement, dopytaj swojego seksuologa lub farmaceutę. Właściwe informacje znajdziesz również na ulotce dołączonej do lekarstwa. Kamagra pomogła już niejednemu mężczyźnie. Postaw na sprawdzone wsparcie, kiedy najbardziej go potrzebujesz. Zaufaj jakości i zadbaj o swoją męskość w nawet najbardziej wymagających sytuacjach.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *